O firmie

AP INWEST to firma z ponad 10 letnim doświadczeniem

Specjalizujemy się w realizacjach domów jedno- i wielorodzinnych, budownictwie mieszkaniowym, obiektów użyteczności publicznej i konstrukcyjnym. Posiadamy także bogatą praktykę w termomodernizacji budynków.

Nasz zespół stanowią specjaliści z zakresu szeroko pojętego budownictwa, zarządzania procesem inwestycyjnym, wyspecjalizowane ekipy montażowe, architekci wnętrz i zieleni. Projekty realizujemy przy użyciu innowacyjnej technologii i wysokiej klasy materiałów. Dbamy o jakość, porządek w trakcie prowadzonych prac budowalnych i terminową realizację zleceń. Stawiamy na projekty wkomponowane w przestrzeń, powstające w harmonii z naturą.

W naszej codziennej pracy priorytetem są indywidualne potrzeby klienta.

Gwarantujemy kompleksową obsługę inwestycji – od kwestii formalnych, przez budowę, aż po aranżację wnętrza i terenów zielonych. Z chęcią odpowiadamy także na spersonalizowane potrzeby i innowacyjne pomysły. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wyposażyć inwestycję w saunę, banię ogrodową, klimatyzację z funkcją grzania czy biokominek.

Wykonujemy indywidualne projekty

Wykonujemy indywidualne projekty i umożliwiamy wybór zróżnicowanych wariantów rozmieszczenia pomieszczeń w budynku. Wszystko po to, by zaoferować projekty wpisujące się w potrzeby naszych klientów, przy ich minimalnym zaangażowaniu w proces powstawania budynku.

Poznaj naszą ofertę domków szkieletowych

Istnieje również możliwość wyposażenia domu w dodatkowe elementy, takie jak sauna, czy klimatyzacja.

Nie czekaj skontaktuj się z nami

Wybierz dom idealny dla siebie!

9

Domki dla ośrodków wypoczynkowych

9

Domek na działkę

AP INWEST Sp. z o.o.

11-010 Barczewko
Barczewko 251

+48 502 845 058
mailto:arekpasymowski@gmail.com